Model: 2715
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: fitocosmetic
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Naturalna henna irańska, która można stosować do farbowania wszystkich rodzajów włosów. Nadaje kolor od złotego blondu do ciemnego kasztana w zależności od rodzaju odcienia włosów i ich naturalnej struktury. Polecna do farbowania włosów siwych. Henna wzmacnia cebulki włosów, wspomaga wzrost  a tym samym nadaje włosom miękość i naturalny blask. Włosy są widocznie pogrubione. Produkt w 100% naturalny bez dodatków substancji szkodliwych.

 

Sposób użycia:

  • hennę należy nanosić na suche i czyste włosy. W zależności od długości włosów, 25-50 g henny należy zalać gorącą wodą o temperaturze nie niższej niż 80 st. C. Hennę najlepiej nakładać na włosy pędzelkiem zaczynając od tylnej części głowy, następnie na części skroniowe i część ciemieniową. Na koniec należy rozprowadzić hennę na całej długości włosów i wmasować. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, włosy należy owinąć folią i ręcznikiem lub założyć termoczepek i pozostawić hennę na włosach na 30 do 60 minut (w zależności od intensywności oczekiwanego koloru). Hennę należy zmyć z włosów ciepłą wodą, bez używania szamponu.
  • Jeśli henna ma służyć jedynie wzmocnieniu włosów, należy rozmieszać ją z wodą i nałożyć na skórę głowy, a następnie po upływie 5 minut spłukać z włosów i umyć je szamponem.
  • W przypadku farbowania włosów siwych, polecamy stosowania henny w połączniu z basmą, nakładając na włosy najpierw hennę, a następnie basmę.

 

Skład:

Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder

Szczegóły

Pojemność: 25 g

Kraj producenta: Rosja